Kaip veikia?

Išsirenkate leidinį, įsidedate į krepšelį ir užpildote savo informaciją. Taip bus pateiktas užsakymas, kurį įvykdysime per 1–4 darbo dienas. Iškilus neaiškumams, būtinai su Jumis susisieksime. Jei knyga reikalinga skubiai, prašom susisiekti e-paštu. Užsakant daugiau nei 1 knygą galime perskaičiuoti ir patikslinti siuntimo kainą, tokiu atveju informuokite mus e-paštu.

Užsakymai, kuriems reikalingos sąskaitos faktūros priimami info@plc.lt / info@lwc.lt

Atsiskaityti galite grynaisiais atsiimdami leidinius pas mus Kauno biure arba bankiniu pavedimu:

  • Gavėjas: VšĮ Pasaulio lietuvių centras
  • Gavėjo adresas: S. Daukanto g. 11 Kaunas
  • Įm. kodas: 304975821
  • Įmokos paskirtis: pirkėjo vardas, pavardė ir užsakymo numeris.
  • Gavėjo bankas: AB Swedbank: LT897300010157357674

Pristatymas

Užsakytus leidinius atsiųsime Lietuvos paštu, jeigu to pageidaujate. Užsakant daugiau nei 1 knygą galime perskaičiuoti ir patikslinti siuntimo kainą, tokiu atveju informuokite mus e-paštu.

PLC platina tik aukščiausios kokybės leidinius

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Renkama informacija

Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti asmens duomenis, reikalauti ištrinti asmens duomenis, apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Duomenų apsauga

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą.

Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.  Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

Privatumo politikos pakeitimai

Pasaulio Lietuvių Centras turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Iškilus klausimams dėl Jūsų asmeninių duomenų tvarkymo prašome kreiptis el. paštu: leidiniai@plc.lt