Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos (buvusios vidurinės mokyklos, vėliau gimnazijos ir progimnazijos) bendruomenės bičiulystė su
kraštiečiu rašytoju Robertu Keturakiu truko keletą dešimtmečių. Poetas buvo mokyklos Garbės narys, dažnai čia lankydavosi, skatino mokinių pilietines iniciatyvas ir kūrybiškumą, ypač nuo 1994 metų, kai savo veiklą mokykloje pradėjo Borutaičių draugija.
Updating... 






