Potyriai trys

Povilas Venta Kuprys, Potyriai trys. 2021 m.

Tai dviejų poezijos knygų autoriaus Povilo Ventos Kuprio pirmoji prozos knyga. Savita poetine kalba autorius lakoniškai pristato savo išgyvenimų, potyrių atspindžius, kurie vaizduoja autentiškas, patirtas ir išgyventas, išjaustas kasdienio gyvenimo akimirkas, trumpus filosofinius apmąstymus, žmogaus koegzistencines patirtis.

Kai aplinkoje tiek daug pagundų liūdesiui, nusiskundimams, dejonėms, nusiminimams, autorius, pasitelkęs smulkiosios ar trumposios prozos formą, tarsi visoms galimoms neigiamybėms priešpastato gyvenimo džiaugsmo, šviesos, pozityvumo, vilties alternatyvą, kasdien pagaudamas bent tris šviesias akimirkas. Tos šviesios akimirkos gali aplankyti kiekvieną, jei tik žmogus mokės jas pasitikti.

Visa per 400 puslapių knyga yra sugestyvi netiesioginė dvasios terapija, kurią įmanoma per rašymo-skaitymo procesą perduoti kitam, jei tik skaitytojas yra tam pasirengęs.

Galima tik spėlioti, ar po 2017–2018 metų beveik dienoraštiškai pristatomų potyrių skaitytojus netrukus aplankys ir 2019–2021 potyriai. 

Puslapių sk.: 384
ISBN: 978-609-8167-70-2
Formatas: 14,5 x 21 cm
Viršelis: minkštu viršeliu

Kaina 15 €

Atsakyti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.